Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Productie - tipograf tiparitor - albume foto

Salariu confidenţial
ID 814848
acum 3 săptămâni
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Producție

Full time

Productie tipografica

Candidatul ideal
- persoana harnica si implicata, bun manufacturier / indemanare
- atentie sporita la detalii
- persoana spirit vesel, cinstit si loial
- dorinta de a lucra intr-o echipa tanara, creativa, dinamica
- rezistenta si flexibilitate la ritmuri diferite de lucru
- aptitudini de invatare de programe/software specific crearii albumelor foto
- simt de raspundere , seriozitate, capacitate de invatare, motivatie de a-si face treaba cat mai bine, simt de initiativa
- cunostinte de operare PC (Ms Office, email)
- avantaj – experienta in tipografie / legatorie

Descrierea jobului
- pregateste masina/utilajul de imprimare pentru tiparirea comenzilor
- executa reglajele necesare
- tipareste fotografiile, conform comenzilor
- urmareste calitatea productiei realizate (buna diferentiere a culorilor)
- urmareste starea masinii/utilajului de print si realizeaza operatii de intretinere a utilajului
- raporteaza date privind productia: necesarul de materie prima, timpi realizati
- operatii de executare a produsului finit (album foto): laminare, caserare, biguire, faltuire, brosare, decupare, ghilotinare, lipire a paginilor, capsare, perforare, confectionare de coperte a albumelor, etc
- alte operatii specifice tipografiei

Beneficii:
Pregatire profesionala in domeniu
Mediu de lucru dinamic in cadrul unei echipe tinere, creative
Program flexibil
Beneficii competitive in functie de performante
Conditii optime de lucru, spatiu foarte curat

Descrierea companiei
Studio foto-video-print localizat in centrul Clujului infiintat in anul 2011 specializat in realizarea fotografiilor si albumelor foto de absolvire, servicii foto/video de eveniment, fotografie de produs.

Razvan David | Picsor Studio SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 814848