Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Pregatitor vopsitor/ Ucenic in vopsitorie auto

2.350 LEI
ID 820105
acum o săptămână
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Maşini / Auto

Ne cautam colegi in atelierul de vopsitorie atat pregatitori vopsitori cat si ucenici in atelierul de vopsitorie.

Cerinte:
• Muncitor necalificat (calificare la locul de munca)
• Seriozitate
• Pasiune pentru munca
• Spirit colegial,comunicativ si de echipa,
• Permis auto – categoria B
• Dorinta de perfectionare
• Atent in indeplinirea sarcinilor

Responsabilitati:
• Posibilitate program part-time
• Efectuarea de lucrari de complexitate mica din atelierul de vopsitorie, conform indicatiilor de lucru primite de la seful direct
• Pregatirea materialelor necesare si a suprafetelor de vopsit
• Asista vopsitorul auto la lucrarile din atelier

Beneficii:
• Loc de munca intr-un mediu tanar si profesionist
• Formare/ invatare la locul de munca
• Salarizare fixa
• Tichete de masa pe card
• Bonusuri in functie de performanta
• Conditii de lucru la nivel profesionist
• Beneficii medicale
• Premii de sarbatori
• Evenimente interne

ioana cservenecz | S.C. COMPEXIT TRADING S.R.L.
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 820105