Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Post secretariat/entry level

ID 861827
acum 4 zile
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Drept

Business Support Solutions I.P.U.R.L. este o societate profesională care activează pe piața procedurilor de prevenire a insolvenţei şi de insolvenţă prevăzute de Legea nr. 85/2014, respectiv a procedurilor de lichidare guvernate de Legea nr. 31/1990.
Viziunea noastră este de a susţine fiecare antreprenor român în a-şi reconstrui eficient şi echilibrat afacerea.

Responsabilităţi:
- elaborare, comunicare de înscrisuri specifice procedurii de insolvenţă
- interacţiune cu clienţii societăţii şi cu alte instituţii implicate
Cerinţe:
- acurateţe în executarea sarcinilor, abilitatea de a respecta termene limită
- experienţa în domeniul juridic/economic constituie un avantaj

Persoanele interesate au posibilitatea transmiterii unui CV pe adresa de e-mail [email protected]
Relaţii suplimentare se oferă la numărul de telefon 0771 779 570.

Business Support Solutions
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 861827