Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Pizzar

3.000 LEI
ID 820745
acum 2 zile
Otopeni, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Restaurantul La Iancu din Otopeni cauta pizzar cu experienta pentru a se alatura echipei.
Daca doresti sa lucrezi intr-un mediu placut in care sa te poti dezvolta si in care sa iti poti pune in valoare cunostintele acumulate, te asteptam sa te alaturi echipei La Iancu.
Te asteapta un salariu motivant, transport asigurat seara, posibilitati de promovare si multe alte beneficii. Conform cerintelor si vanzarilor, oferim 1 leu pentru fiecare pizza facuta, salariul de baza fiind de 2500 lei, avand posibilitatea de a urca pana la 3400 lei in fiecare luna.

Cerinte postului:
- studii medii;
- experienta in domeniu;
- posesor al certificatului de calificare in domeniu;
- cunostinte de tehnologie culinara;
- cunostinte referitoare la functionarea aparatelor de lucru;
- cunostinte de legislatie specifica domeniului de activitate (securitate si sanatate in munca);
- rigurozitate in ceea ce priveste regulile de igiena in alimentatie publica;
- abilitati bune de comunicare, persoana energica si amabila;
- atitudine pozitiva si orientata catre clienti.

Responsabilitatile postului:
- pregateste preparatele in conformitate cu standardele in vigoare;
- realizeaza finisarea estetica a preparatelor in vederea comercializarii
- asigura mentinerea standardelor de pastrare si depozitare a produselor, a semipreparatelor cu respectarea normelor igienico-sanitare in vigoare.
- debaraseaza si asigura curatenia locului de munca;
- are obligatia de a pastra in bune conditii ustensilele si aparatura din dotare.
- are obligatia de a respecta normele de igiena si securitate in munca.

Programeaza-te la un interviu la numarul de telefon 0729 106 169

Contactează utilizatorul

Pizzar
ivan alina | SC AVA MASTER DOLCE SRL
ID 820745