Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Pictor - activitate in atelier de pictura-IASI

Salariu confidenţial
ID 826736
acum 2 săptămâni
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Grafică / Webdesign / DTP,    Artă / Entertainment

Nivel carieră

Mid-Level,    Junior/Entry Level

Activitatea se va desfășura în atelierele noastre din Iași, Calea Chișinăului, nr.32 (NU COLABORĂM LA DISTANȚĂ)

CERINȚĂ OBLIGATORIE - Studii liceale sau universitare de specialitate - arte plastice, decorative si design; artă sacră (patrimoniu),

Cunoștințe în cel puţin unul din domeniile:
- pictură murală,
- pictură de şevalet,
- pictură bisericească (icoane),
- grafică de șevalet

Descrierea jobului
OFERIM:

- program de lucru fix, de luni-vineri, de la ora 7.00 la ora 15.30,
- condiții optime de lucru,
- postul nu presupune deplasări.

DESCRIERE JOB:
- realizarea lucrarilor de pictura, desen sau mozaic artistic, dupa un proiect dat.