Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Picker depozit birotica si papetarie

3.100 LEI
ID 869218
acum o săptămână
Mogosoaia, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Pentru clientul nostru, unul dintre cei mai mari distribuitori de articole de papetarie si birotica din Romania, cu depozitul in Mogosoaia, suntem in cautare de noi colegi/colege pentru postul de Lucrator Depozit (Picker).

Cerinte:
• 8 Clase finalizate;
• Experienta in lucrul cu Scanner;
• Seriozitate;

Pachet de Beneficii:
Castig Mediu Lunar NET -3.100 lei compus din:
Salariu NET -2.200 -2.500 lei in functie de experienta;
Tichete de Masa - 600 lei / luna;
Decont Transport;
Prime de Sarbatori;
Contract de Munca Nedeterminat;

Program de Lucru:
L-V, 2 schimburi, interval orar 08:00 - 16:30 / 10:00 - 18:30;

Responsabilitati:
• Receptie marfa;
• Aranjarea produselor la raft in depozit;
• Pregatire comenzi (Picking cu scanner);
• Manipulare paleti cu ajutorul lizei manuale;

Pentru angajari, trimiteti CV-ul Dvs. pe adresa de e-mail r e c r u t a r e @ w o r k i n g 4 u . r o sau contactati-ne la numarul de telefon 0722 316 302.

Prin trimiterea CV-ului Dvs. ne dati acordul pentru prelucrarea datelor personale in scopul angajarii pe postul urmarit, in cazul in care veti corespunde cerintelor job-ului. Va puteti retrage acordul oricand cu un e-mail la aceeasi adresa, in acest sens!

Working4u | Working4U
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 869218