Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Personal vanzari, consiliere clienti

3.000 LEI
ID 756910
acum 3 săptămâni
Zalau, Salaj
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Angajam personal vanzare, consiliere clienti

Trailerparc Srl angajeaza personal pentru activitatea de vanzari si consiliere clienti, la punctul de lucru din Zalau.

Cerintele postului:
- Persoana serioasa, responsabila, dinamica
- Abilitatea de a interactiona cu clientii

Responsabilitati:

- promovarea si vanzarea produselor, consiliere clienti in magazin si online

Iti oferim un mediu de lucru placut si salar motivant!

Oferim cazare pentru cei din afara localitatii!!!!!

Mai multe detalii la numarul de telefon : 0731-355056 sau la sediul firmei situat in Zalau, Bulevardul Mihai Viteazul, nr.100/O, judet Salaj.

Trailer Parc
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 756910