Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Personal Marketing online

Salariu confidenţial
ID 859248
acum 3 zile
Constanta, Constanta

Merchandising / Promoteri,    Prestări servicii,    Publicitate,    Vânzări,    Alt domeniu

Ţară

Altă ţară

. Oferim posibilitatea de a lucra din confortul casei tale.
Candidatul ideal:
-simțul responsabilității, orientat spre acțiune
- disponibilitate de a ieși din zona de confort
- organizare eficienta
- seriozitate și punctualitate
- răbdare și implicare
Oportunități:
- program flexibil
-venituri in funcție de implicare
- instruire gratuita
Dacta sunteți interesați nu ezitați să scrieți pe mail [email protected]
Venituri intre 500 -1000 eur pe luna , primele 2 taskuri aduc garantat 400 eur.

AIX trade
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 859248