Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Personal Magazin Produse Menaj Manastur

2.300 LEI
ID 843607
acum o săptămână
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

Full time

Nivel carieră

Student,    Mid-Level,    Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Suntem probabil unul din cele mai mari si bine aprovizionate magazine cu produse de uz casnic si menaj din cartierul Manastur, Cluj Napoca.

Peste 3000 de produse in stoc, avem peste 24 ani de experienta in domeniul vanzarilor si peste 13 ani in domeniul vanzarilor online. Incercam sa oferim fiecarui client servicii si produse cu cel mai bun raport pret calitate, asistență tehnică specializată si livrarea comenzii în cel mai scurt timp. Dorim sa ne completam echipa.

Detalii:
Full time 8 ore/zi, salariu 2300 - 2700 lei net (in mana).
Bonuri de masa (20 lei/zi), bonusuri de performanta, prime de sarbatori.

Decontam abonament transport!

Detalii la telefon: 0745 32 72 74, sau la magazin, str. Izlazului nr.18. Te asteptam intr-o echipa tanara si dinamica!

Descrierea postului:
- vanzarea directa catre clientii magazinului prin casa de marcat si card;
- supravegherea clientilor si a produselor din magazin.
- consilierea si comunicarea cat mai politicoasa si eficienta cu clientii;
- aranjarea produselor pe rafturile de vanzare, cunoasterea detaliata a produselor;
- asigurarea ordinii si curateniei in magazin.

Cerinte:
- persoana cu bun simt, harnica, prezentabila, corecta, serioasa, punctuala;
- persoana cu bune abilitati de comunicare si relationare cu clientii;
- cunostinte de utilizare minime ale calculatorului;
- studii medii.

Strada Izlazului 18,
Produsemenaj.ro - Magazinul pentru Casa si Gradina Ta!

Alvis | ALVIS COMSERV SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 843607