Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Personal intretinere cladiri

Salariu confidenţial
ID 844273
acum 3 săptămâni
Timisoara, Timis
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații

Nivel carieră

Mid-Level,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Responsabilități:

asigura buna intretinerea cladirilor, aparatelor si instalatiilor in limita competentelor
raspunde de repararea si intretinerea prizelor si corpurilor de iluminat
asigura intretinerea si repararea mijloacelor de transport din cadrul spitalului (carucioare cu rotile si targi)
stabileste necesarul de materiale de intretinere
repara si intretine sistemele de inchidere si zavorare
repara mobilierul din dotarea spitalului (paturi, noptiere si dulapuri)
repara si intretine instalatiile sanitare

Cerinte:

Studii medii
Experienta pe un post similar - 1 an min;
Capacitate de organizare si planificare a timpului si a sarcinilor incredintate;
Persoana disciplinata si responsabila

Iti vom oferi:

Mediu de lucru dinamic si placut
Contract de munca pe perioada nedeterminata
Program de lucru intr-un singur schimb
Pachet salarial atractiv

Oncohelp
ID 844273