Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Personal inchiriere jucarii in zona Cluj Arena.

2.856 LEI
ID 825538
acum 3 săptămâni
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Artă / Entertainment

Tip job

Sezonier,    Part time,    Full time

Candidatul ideal
-o persoana vesela careia ii plac copii
-calmul si rabdarea ii sunt tot timpul la indemana
-este un om de echipă, isi ajuta colegii mai ales că și ei il vor ajuta la randul lor
-este o persoana de incredere
-punctuala,
-orientata spre rezultat.

Descrierea jobului
Responsabilitati:
-inchirierea de jucarii catre clienti si incasarea banilor pentru serviciul prestrat,
-pastratrarea jucariilor si a spatiului de lucru curat
-instruirea clientilor cu privire la modul corect de utilizare a jucariilor si a regulamentului de functionare,
-depozitarea corecta a jucariilor in spatiu special amenajat
-completarea actelor zilnice la finalul programului

Beneficii:
-program flexibil,
-posilitatea unei colaborari pe termen lung sau doar pe timp de vara
-contract de munca full time de 40h/saptamana, sau pe timp de weekend 20h/saptamana
-salarizare incepand de la 17 lei/h

Descrierea companiei
Am inceput activitatea in acest domeniu din dec 2014, cand am pus in functiune primul trenulet in Polus , actualul Vivo!,
De atunci si pana acum ne-am tot extins ajungand azi sa administram 3 trenulete si doua puncte de inchiriere masinute/karturi cu pedale, etc

Pentru a putea stabili o intalnire va rugam sa trimiteti un email la care sa atasati un CV pe adresa florero.biz@gmail.com.

Detalii suplimentare se pot solicita la nr de telefon 0752604906

Flore Ionut
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 825538