JobZZ.ro

Angajam Personal Firma de curatenie Aldami Sibiu

2.000 LEI
ID 834494
acum 3 săptămâni
Sibiu, Sibiu
Domeniu de activitate

Prestări servicii

NE MARIM ECHIPA Firma de curatenie Aldami-Sibiu angajeaza: Agent Curatenie 25 - 55 ani cu EXPERIENTA in curatenie , harnică și cel mai important, serioasă;
Program Luni -Vineri. Pentru mai multe detalii ne puteți contacta la nr. de tel: 0755.460.582
Responsabilități:
• activităti de curațenie: curațenie la domiciliu, birouri, (Avem sofer care va duce de la o locatie la alta)
Oferim: Salariu intre 2000 - 2300 NET (bani in mana)
• loc de munca stabil;
• contract de munca;
• seriozitate și respect;
• salariu atractiv si negociabil in functie de experienta si vechime plătit fără întârziere.+ prime de sarbatori

Simona
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 834494