Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Personal fast food: servire, casier

2.800 LEI
ID 821609
acum o zi
Otopeni, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Full time

Nivel carieră

Student,    Necalificat,    Fără studii superioare

Un nou concept, o noua locatie, La Iancu Express din Otopeni si-a deschis activitatea. Daca doresti sa te alaturi echipei in dezvoltare La Iancu Express contacteaza-ne la numarul de telefon 0729106169 sau trimite CV-ul la adresa de e-mail alina@laiancu.ro
Program 8:00-18:00 de luni pana sambata in timpul pandemiei.

Candidatul ideal

- experienta anterioara pe un post similar constituie un avantaj;
- cunostinte medii de limba engleza;
- aspect fizic placut, ingrijit, prezenta agreabila, amabilitate, solicitudine;
- atitudine pozitiva si concilianta n relatiile cu clientii si colegii;
- disponibilitate pentru compromisul constructiv.
- disponibilitate de a lucra in ture.
Descrierea Postului: Servire Fast Food

Titularul postului are rolul de a asigura servirea impecabila a clientilor cu produsele/mancarurile/bauturile comandate de catre acestia.
Activitati principale:
- preluarea comenzilor de mancare si bautura intr-o maniera eficienta si profesionista;
- acordarea atentiei cuvenite si asigurarea unor servicii ireprosabile clientilor;
- cunoasterea meniului astfel incat sa poata oferi in orice situatie informatii competente cu privire la felurile de mancare si bauturi.
- indeplinirea altor sarcini curente atribuite de catre superiorul direct, in concordanta cu necesitatile imediate ale unitatii.
Descrierea Postului: CASIER Fast Food
Sarcini si atributii de serviciu:
-Raspunde de tinerea corecta si la zi a evidentei primare privind activitatile de incasari si plati prin caserie.
-Intocmeste corect si la zi chitantele pentru sumele incasate de la clienti la vanzarea cu plata pe loc;
-Incaseaza sumele de bani de la clienti, prin numarare faptica, in prezenta acestora.
-Raspunde material si disciplinar pentru pagubele produse, daca prin fapta si in legatura cu munca a cauzat pagube materiale societatii.
-Respecta cu strictete procedurile de lucru.
-Are obligatia sa raporteze in scris conducerii direct si in timp util orice nereguli pe care le observa in modul de executare a sarcinilor ce revin oricarui angajat al societatii, indiferent de functia pe care o detine, daca din cauza acestor nereguli s-ar putea crea sau s-au creat deja prejudicii firmei.

ivan alina | SC AVA MASTER DOLCE SRL
ID 821609