Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Personal curatenie

ID 861789
acum 4 zile
Sibiu, Sibiu
Domeniu de activitate

Producție

Full time

Nivel carieră

Necalificat

Cerinte:
• Persoana responsabila, indemanatica, serioasa si punctuala;
• Capacitate rapida de invatare si adaptare
• Abilitati de comunicare si lucru in echipa.
Responsabilitati:
• Asigurarea curateniei in incinta birourilor, conform procedurilor de lucru si standardului de calitate;
• Asigurarea curateniei si igienizarea periodica a diferitelor suprafete (ferestre, usi);
• Spalarea zilnica a grupurilor sanitare si asigurarea materialelor igienico-sanitare necesare;
• Asigurarea curateniei si igienizarea periodica a spatiilor anexe;
• Realizarea curăţeniei zilnice într-o succesiune prestabilită în corelaţie cu tipul spaţiului de curăţat, natura suprafeţelor şi tipul murdăriei de înlăturat prin utilizarea unor scule şi utilaje diverse, adecvate metodei de curăţenie aplicate şi a unor proceduri specifice în funcţie de aderenţa murdăriei (măturare, aspirare - pentru murdării neaderente, spălare cu diverse soluţii - pentru murdării aderente);
• Colectarea, sortarea si depozitarea gunoiului in spatiile special amenajate.
• Aerisirea spaţiilor si birourilor, cladirilor repartizate conform programului de lucru si procedurilor interne ale companiei;
• Curatarea tuturor obiectelor de mobilier şi elementele greu accesibile (diverse, rame, pervazuri,tocurile uşilor) din interiorul incintelor;
• Utilizarea corecta şi cu atenţie a sculelor şi utilajelor cu acţionare manuală, evitând degradarea acestora şi distrugerea suprafeţelor de curăţat.

Beneficii:
• Salariu motivant.
• Tichete de masa
• Transport decontat sau asigurat
• Prima de paste, vacanta si craciun
• Ore suplimentare platite dublu

Sotca Andreea
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 861789