Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Personal curatenie

ID 836033
acum 3 săptămâni
Curtea De Arges, Arges
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri,    Prestări servicii

Full time

Nivel carieră

Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Munca unei cameriste este aceea de a avea grija si de a pune la dispozitie tot ceea ce este necesar pentru camerele de hotel si in alte zone din hotel, destinate oaspetilor.

Cerinte:
-Persoana serioasa si ordonata, cu simtul curateniei.
-Orientata catre client.

Contitii:
-Cazare si masa asigurata gratuit
-Salariu motivant
-Posibilitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si profesionista
-Training gratuit si sprijin din partea colegilor

Responsabilitati:
-sa curete camerele, holurile si alte incaperi, manual sau folosind echipament de curatenie;
-sa curete si sa dezinfecteze baile;
-sa schimbe asternuturile in camere;
-sa schimbe sapunuri, sampoane, geluri de dus, prosoape, precum si alte produse necesare;

Pentru mai multe detalii, va rugam sa ne contactati telefonic (0248722479)

SC Daliro SRL
ID 836033