Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul

Persoana pt Departamentul Relații Clienți & Ambalare comenzi

1.800 LEI
ID 845005
acum o săptămână
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Serviciu Clienți / Call center

GiftDay angajează Colegi noi în Departamentul Relații Clienți & Ambalare comenzi

GiftDay este un Retailer online de produse personalizate cu sediul logistic în Iași ce își desfășoară activitatea în 3 Țări precum Romania, Ungaria si Polonia în plină dezvoltare în alte 3 Țări.

Candidatul ideal:

Persoană organizată, responsabilă, atentă la detalii, punctuală, serioasă cu atitudine pozitivă.
Capacitate de planificare, organizare si lucru sub presiune;
Persoană responsabilă și dinamică;
Atenție la detalii, spirit de observație și corectitudine.
Experiența nu este obligatorie - dar prezintă un avantaj.
Adaptabilitatea de a lucra în echipă.

Descrierea jobului:

Generare AWB-uri;
Confirmarea și procesarea comenzilor plasate.
Comunicarea empatică și eficientă cu clienții.
Să împacheteze produsele necesare trimiterii comenzii către clienți;
Intocmire facturi fiscale;
Gestionare retururi;
Să identifice în mod corect produsele necesare comenzii și să le selecteze din depozit/din departamentul de productie.
Să verifice calitatea si corectitudinea produselor înainte de a fi expediate către client.
Participă la procesul de recepție marfă;
Asigură în permanență ordinea și curățenia la locul de muncă.
Actualizarea produselor pe site și adăugarea produselor nou venite.

Ce oferim ?

Loc de muncă stabil.

Training pentru învățarea task-urilor pe care postul de muncă le presupune.

Posibilitatea de promovare în cadrul companiei.

Atmosferă de lucru plăcută.

Posibilitatea de a face parte dintr-o companie în plină dezvoltare.

Contract pe perioadă nedeterminată.

Sediu modern.

Te așteptăm în echipa GiftDay, poti trimite un email pe contact@giftday.ro