Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Graphic creator/designer cautam. Regim : remote Part time

Salariu confidenţial
ID 789858
acum 3 săptămâni
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Grafică / Webdesign / DTP

Tip job

Part time

Nivel carieră

Fără studii superioare

Responsabilităţi
Creați concepte vizuale pentru campanii;
Creați elemente CI, bannere statice, pagini de destinație etc .;
Construiți modele de lucru și materiale promoționale;
Elaborarea schițelor pentru prezentări;
Gândiți-vă creativ și dezvoltați noi concepte de design, grafică și layout-uri;
Evaluează și propune strategii pentru materialele cu conținut mediatic și funcționalitatea serviciilor digitale în domeniul designului grafic.

cerinţe
Minim 2 luni de experiență într-o poziție similară;
Nivel mediu Adobe Photoshop și Adobe Illustrator;
Dovediți-vă abilitățile de design grafic cu un portofoliu puternic;
Bune abilități de comunicare;
Posedarea flerului creativ, a versatilității, a capacității conceptuale / vizuale și a originalității;
Sens artistic și atenție la detalii;
Îndeplinirea termenelor limită;
Abilitatea de a lucra în echipă.

Beneficii
Proiecte interesante în industria de streaming video;
Lucrul pe proiecte interesante, naționale și internaționale;
Poti lucraa remoote;
Poti lucra dupa programul tau.