Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Ospatarita Cumbria Anglia job sezonier

2.500 EUR
ID 880205
acum 6 zile
Dej, Cluj
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Ţară

Anglia

Post Disponibil: Ospatarita, in Cumbria, Anglia Pub cu 8 camere.
Salariu:
• Pe statul de plată: £12/oră + service charge (bacsis)
• Self-employed: £13/oră + service charge (bacsis)
Cazare asigurata:
• Tariful pentru cazare este negociabil. De obicei, se percepe £35 pe săptămână, dar angajatorul este deschis la discuții privind prețul, pentru persoana potrivita.
Perioada de Angajare:
• Începând acum până în Septembrie-Octombrie, cu posibilitate de prelungire.
Atribuții:
• Lucru la bar/Servire la masă
• Tură de mic dejun
• Închiderea casei (instruire inclusă)
• Rezervări hotel (instruire pentru utilizarea sistemului Resident Pro)
• Rezervări telefonice pentru hotel și restaurant
Pentru mai multe detalii și aplicare, vă rugăm să ne contactați.

Razvan Vasiliu | EXTERNJOB
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 880205