Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Ospătar

Salariu confidenţial
ID 833696
acum o săptămână
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Dorim să ne extindem echipa! Samsara Foodhouse caută OSPĂTAR!

Daca ai experință în domeniul ospitalității și ai mai lucrat pe un post similar în trecut; ești o persoană amabilă, perfecționistă și prezinți o atenție sporită detaliilor, poți comunica asertiv și ești un om de echipă, tratezi munca cu responsabilitate, te așteptăm să ni te alături echipei.

Descrierea jobului:

-Acordarea atenției sporite și personalizate fiecărui oaspete care ne trece pragul;
- Cunoașterea meniului de preparate și băuturi și consilierea clienților în alegerea preparatelor;
- Înregistrarea corectă a preparatelor și băuturilor în sistemul de gestiune al comenzilor;
- Contribuirea la crearea unei experințe inedite fiecărui oaspete al restaurantului.

Program de muncă:

Programul de muncă este de 2 zile cu 2 ( două zile se lucrează și două sunt libere).

Pachetul de beneficii cuprinde următoarele:
- salariu motivant, competitiv pe piață;
- evaluări periodice care aduc creșteri salariale sau avansări în funcție;
- 2 mese/ zi;
- uniformă de lucru;
- abonament privat servicii medicale Regina Maria;
- discount în cadrul companiei;
- traininguri de specialitate;
- suportul unor specialiști in domeniu.

Pentru mai multe detalii ne poți contacta la numărul de telefon 0729.973.900 sau așteptăm CV-ul tău la adresa recrutare@samsara.ro.

Contactează utilizatorul

Ospătar
Samsara
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 833696