Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Operatori productie mase plastice

Salariu confidenţial
ID 825559
acum 3 luni
Satu Mare, Satu-Mare
Domeniu de activitate

Producție

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Compania satmareana PLASTICA SRL angajeaza OPERATORI EXTRUDARE, OPERATORI IMPRIMARE, OPERATORI LAMINARE si OPERATORI SLITTER in industria Maselor Plastice, pentru ambalajele flexibile.

Plastica SRL Satu Mare este cea mai moderna fabrica de profil din Romania, datorita investitiilor majore in tehnologie performanta si utilaje de ultima generatie. Compania noastra este mereu in cautare de oameni talentati, dedicati si profesionisti, care sa fie dornici de o cariera de succes in acest domeniu.

Cerinte minime:
- Studii liceale / postliceale: minim 12 clase;
- Proactiv, abilitati de lucru in echipa, usurinta de a invata ceva nou;
- Cunostinte minime de operare pe calculator;
- Vedere / stare de sanatate buna, distingere culori, dexteritate;
- Atentie la detalii, dorinta de a invata continuu, indemanare;
- Seriozitate si interes fata de locul de munca;
- Disponibilitate de lucru in 3 schimburi (12/24) / loc de munca cu norma intreaga;
- Disponibilitate pentru relocare la Satu Mare, daca este cazul;
- Abilitatile tehnice si cunostintele de limba engleza reprezinta un avantaj.

RECRUTARE LA NIVEL NATIONAL CU RELOCARE IN JUDETUL SATU MARE in conditiile in care persoanele selectate au experienta de minim 2-3 ani in industria ambalajelor flexibile.

Responsabilitati:
- Operarea si intretinerea utilajului in conditii optime de functionare;
- Reglarea utilajului pentru fiecare comanda, in functie de specificatii;
- Mentinerea curateniei in aria de lucru si de productie;
- Respectarea datelor tehnice, instructiunilor de lucru, programului de productie, programului de lucru;
- Asigurarea si verificarea calitatii produselor.

Beneficii:
- Instruire teoretica si practica la locul de munca;
- Celor fara experienta in domeniu, le oferim oportunitatea de a se forma profesional la locul de munca;
- Pachet salarial atractiv;
- Program de lucru: L-S;
- Se asigura decontarea transportului pe raza orasului Satu Mare;
- Pentru candidatii care au experienta in domeniu si sunt din alte zone ale tarii, beneficiile se vor stabili la interviu.

Daca iti doresti sa faci parte din echipa noastra, aplica direct la acest anunt, sau trimite CV-ul tau la adresa de e-mail office@plastica.ro. De asemenea, CV-urile se pot depune personal la sediul nostru din Satu Mare, Parc Industrial Sud, nr. 2, la secretariat, de luni pana vineri, intre orele 08:00-17:00. Pentru mai multe informatii, te rugam sa ne contactezi la numarul de telefon 0261757920.