Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operatori productie - Marquardt Sibiu

Salariu confidenţial
ID 863865
acum o săptămână
Sibiu, Sibiu
Domeniu de activitate

Producție

Full time

Descrierea jobului
• Esti in cautatrea unui loc de munca potrivit nevoilor tale?
• Vino sa ne cunoastem, sa-ti prezentam locurile de munca vacante si te putem angaja pe loc !
• Compania Marquardt Sibiu continua angajarile pentru extinderea echipelor de productie, in ciuda situației economice globale dificile. Compania producatoare de mecatronica din Zona Industriala Vest a deschis recent peste 30 de pozitii de operatori de producție pentru secțiile Electronica, Asamblare si Microcomutatoare.

Candidatul Ideal
• Minim 8 clase
• Disponibilitate de a lucra in 4 schimburi
• Experienta in productie
• Orientare spre calitate
• Atentie la detalii
• Abilitatea de a urmari si respecta termene
• Capacitatea de invatare si adaptare

Marquardt
ID 863865