Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operatori CNC

3.450 LEI
ID 845478
acum 3 săptămâni
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Producție

Debeo Jobs SRL angajează operatori CNC pentru un client din Iași.

CERINȚE
• Absolvent liceu sau scoală profesională;
• Dorinta de a invata ceva nou;
• Minime cunostinte de desen tehnic (constituie avantaj);
• Disponibilitate de a lucra în schimburi;
• Bune abilități de comunicare și lucru în echipa.

DESCRIEREA JOBULUI
• Efectuează întreținerea preventivă a utilajului de producție;
• Respectă documentația de producție (routing) și desenul de execuție;
• Efectuează set-up-ul (reglarea mașinii) și operează utilajul de producție;
• Se asigură că are dispozitivele și instrumentele de măsură adecvate pentru piesele în lucru;
• Efectuează măsurătorile și înregistrează datele complet si corect pentru a asigura calitatea producției.

BENEFICII
•Tichete de masă;
• Transport decontat;
• Diverse sporuri si bonusuri.

Debeo Jobs
ID 845478