Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Angajam Operatori Call Center magazinul online verdon.ro

Salariu confidenţial
ID 811109
acum o lună
Sibiu, Sibiu
Domeniu de activitate

Serviciu Clienți / Call center

Aflat in plina dezvoltare, magazinul online www.verdon.ro, angajeaza Operatori Call Center, la adresa din Sibiu, str. Oituz, nr. 25C.
Daca te consideri o persoana educata, inteligenta emotional, sociabila si energica, careia ii place sa comunice si sa ajute oamenii, trimite-ne un CV pe adresa de e-mail office@verdon.ro. In cazul in care consideram ca forma si continutul CV-ului indica o persoana educata si sociabila, te vom contacta telefonic pentru stabilirea unui interviu.

Responsabilitati principale:
• Suport telefonic clienti in vedere inregistrarii comenzilor
• Prelucrarea si corectarea datelor inregistrate pe platforma online, conform procedurii
• Transmiterea comenzilor din platforma online in softul ERP de facturare

Ce oferim:
• Salariu fix
• Bonus lunar bazat pe o fisa de autoevaluare
• Tichete de masa
• Prime
• Card de acces gratuit in salile de sport – 7Card
• O atmosfera de lucru placuta, intr-o echipa sudata
• Conditii optime de lucru, in zona centrala a orasului Sibiu.