Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operator productie publicitara

4.000 LEI
ID 869311
acum o zi
Popesti Leordeni, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Lemn / PVC,    Producție

Full time

Nivel carieră

Fără studii superioare,    Mid-Level

duplicate
1

BD LEMNTECH oferă oportunitatea de a te alatura echipei sale de profesioniști. Postul oferit: Operator productie publicitara
Firma este localizata in Popesti Leordeni jud. Ilfov
Suntem unul dintre cei mai importanti producatori de mobilier comercial si productie publicitara din Sud Estul Europei. Oamenii care fac parte din echipa noastra sunt uniti de valori precum seriozitate, caracter, integritate.
Candidatul ideal:
-are o experienta de cel putin 24 luni in productie publicitara, (colantare, laminare, finisare, realizare litere volumetrice etc)
-seriozitate, responsabilitate si corectitudine, atentie la detalii
-activ, optimist si jucator de echipa
Responsabilitati:
- operatiuni generale de productie publicitara (colantare, laminare, finisare, realizare litere volumetrice)
- montarea modulelor si benzii LED si efectuarea legaturilor electrice
- foloseste uneltele si echipamentele puse la dispozitie
Avantaje ale candidatului:
- Are notiuni despre operarea unor utilaje specifice productiei publicitare (router, laser galvo)
Oferim:
- Contract de munca pe perioada nedeterminata
- Program Luni-Vineri 8-17 (pauza de masa 30 min si pauze de 10 min la fiecare 2 ore lucrate). La cerere, programul poate fi flexibil
- Salariu 3100-4000 lei
- In situatiile in care se impune efectuarea de ore suplimentare, acestea vor fi platite.
LUCIA NAUIU 0721790564

Paula Vasilica | BD LEMNTECH SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 869311