Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat

Operator Productie / Masina Etichetat Ambalaje- Chiajna / Militari

5.200 LEI
ID 882305
acum 2 zile
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Producție,    Inginerie / Tehnologie

Nivel carieră

Mid-Level,    Necalificat,    Junior/Entry Level

Contact: [email protected] sau pe Whatsapp la nr de tel afisat aici, pe site.

Operator Productie / Masina Etichetat Ambalaje- Chiajna, Ilfov
(langa Carrefour Militari)

Compania activeaza în domeniu ambalajelor pentru diferite industrii, de peste 15 ani.

Etichetarea ambalajelor/productia si depozitul se afla in Chiajna. Trasportul in comun / combustibilul este decontat de firma.

Cautam o persoana tehnica, cu ceva experiența in operarea de utilaje de productie, ideal chiar pe masini de etichetat, capabila sa inteleaga si sa aplice operatiuni de setare si mentenanta de complexitate mica-medie.

Cerinte:
• Studii medii finalizate;
• Bagaj cunostinte minime tehnice si in operarea unui utilaj de productie (reprezinta avantaj);
• Acceptam si junior cu studii / abilitati tehnice, usor adaptabile cu un training;
• Seriozitate, flexibilitate si bun simt;
• Permis auto categoria B (reprezinta avantaj);

Responsabilitati:
• Operarea si utilizarea utilajului in conditii optime;
• Indeplinirea normelor de productie zilnice / saptamanale / lunare;
• Verificarea si asigurarea calitatii optime de productie rulata;
• Paletizarea automata a marfurilor, colaborarea cu gestionarul depozitului;
• Transmiterea zilnica a informatiilor de productie.

Oferta:
• Salariu fix negociabil 3000-4000 lei net;
• Bonus de performanata 300- 600 lei/ lunar;
• Tichete de masa 600 lei / luna;
• Decont transport public / combustibil auto;
• Training de specialitate;
• Contract cu norma intreaga, stabil;
• Locatie productie Chiajna, Ilfov (langa Carrefour Militari);
• Program L-V, 8h/zi, 8-16.30.