Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Operator productie

4.100 LEI
ID 864066
acum o lună
Oradea, Bihor
Domeniu de activitate

Producție

Full time

Nivel carieră

Necalificat,    Fără studii superioare

DESCRIERE
Zaleco este un furnizor de servicii industriale care oferă soluții inteligente de ambalare pentru clienți din piețe precum automotive, telecomunicații, electronice, aeronautică și multe altele

Producem ambalaje din carton, spumă, materiale plastice, pâslă, lemn și multe altele, de la design până la producția de serie.

Pentru a susține echipa noastra de productie căutăm să includem operator pentru masinile de debitat care sa contribuie la creșterea noastra, in punctul de lucru din Oradea.

Responsabilitatile postului:

Se lucreaza cu materiale usoare, fara mediu toxic.

- Nivel studii: 10 clase Minim

- Experienta similara in echipamente de debitat

- Punctualitate

- Dorinta de invatare

- Indemanare

- Disponibilitate program 8 ore si 2 schimburi

- Instruire la locul de munca

Salariu NET de la 2200 lei net pana la 2500 lei net, in functie de calificare

Bonus de performanta - 200 lei

Bonus de prezenta - 150 lei

Tichete de masa 20 lei/zi

Posibilitati de avansare

Instructaj la locul de munca

Decontare abonament transport sau decontare combustibil daca vii cu masina proprie, asiguram transport din oras

Bonus de recomandare - 400 lei

Bonusuri de sarbatori

Program in doar 2 schimburi 6-14 30 , 14 30 - 22 30

Locul de munca este in Oradea, pe strada Fabricilor nr. 8
Telefon: 0742510327