JobZZ.ro

Operator Productie

Salariu confidenţial
ID 863628
acum 3 săptămâni
Timisoara, Timis
Domeniu de activitate

Producție,    Cablaje / Automotive

Full time

Nivel carieră

Student,    Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Pentru unul dintre clientii nostri, companie multinationala specializata in productia componentelor din plastic pentru industria Automotive, angajam Operatori Productie in Remetea Mare.

Responsabilitatile sunt:

- Indeplinirea activitatilor de productie, conform planificarilor facute de catre superiorul ierarhic;
- Respectarea instructiunilor si procedurilor de lucru, conform standardelor de calitate si de productivitate.
- Pastrarea in stare buna a materialelor de lucru.

Ca sa te potrivesti perfect ar trebui sa indeplinesti si cerintele de mai jos:

- Minim 8 clase absolvite
- Disponibilitate pentru program de lucru in 3 schimburi;
- Capacitate de concentrare;
- Atentie la detalii.

Beneficii:

- Salariu motivant;
- Tichete de masa in valoare de 15 lei/zi;
- Bonus de performanta;
- Bonusuri de Craciun si de Paste;
- Ore suplimentare platite 200%;
- Transport asigurat (Timisoara, Sacalaz, Remetea Mare, Izvin, Recas, Sustra, Iosifalau, Chizatau, Belint, Costeiu, Lugoj ).

Alex
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 863628