Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operator productie

Salariu confidenţial
ID 850037
acum o săptămână
Constanta, Constanta
Domeniu de activitate

Producție

Tip job

Sezonier

Agenția de recrutare Crosswork angajează pentru clientul său, candidati potriviti rolului de Operator productie, pentru o companie din Constanta
Candidatul Ideal
· Studii medii – cele în domeniul tehnic sau industria alimentară reprezintă un avantaj;
· Experiență în domeniul producției – reprezintă un avantaj;
· Cunoștințe minime de mentenanță – reprezintă un avantaj;
Descrierea jobului
Ce vei face:

Vei sprijini tehnicienii în sarcinile principale, prin alimentarea mașinilor cu materiale de ambalare;
Vei participa activ la procesul de producție;
Vei supraveghea procesul de producție pentru a asigura calitatea produsului;
Vei îndeplini activități simple de mentenanță a echipamentelor;
Vei raporta orice eroare din procesul de producție persoanelor adecvate;
Vei înregistra informațiile necesare în documentația internă;

Ce așteptăm de la tine:

Seriozitate, implicare și atenție;
Respectarea regulamentelor de ordine interioară și a normelor de securitate;
Participare activă la identificarea și remedierea problemelor apărute în procesul de producție;

Ce îți oferim:

Posibilitatea de a lucra într-o companie recunoscută la nivel global;
Bonusuri de sezon;
Transport decontat;
Bonuri de masă;

Ciprian
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 850037