Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operator printer DT

2.800 LEI
ID 825866
acum 3 săptămâni
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Prestări servicii

MSA Signage, firmă cu o experiență națională și internațională de 20 de ani în producție publicitara cu clineti pentru care ti-ar placea sa printezi, angajează Operator Printer & DTP.
Atribuții ale postului (operațiuni):
• Pregătește documentele pentru imprimări digitale/cutting;
• Încarcă documente în RIP-ul mașinilor (Caldera);
• Operează imprimante digitale - 1,6 m;
• Operează Cutter Plotter;
• Finisează materialele printate;
• Ambalează materielele printate pentru livrare;
• Asigură stocul pentru consumabilele necesare mașinilor;
• Ține evidența consumabilelor și materialelor necesare imprimărilor;
• Ține evidența comenzilor interne primite de la Managerul de Producție;
• Ierarhic raportează direct Managerului de Producție.
Cerințe:
• Minimum 2-3 ani experiență în domeniu operare printere digitale;
• Studii medii – minimum;
• Operare PC Windows, Corel și Adobe Photoshop;
• Orice alte cunoștințe în Graphic Design sau DTP reprezintă un avantaj;
• Disponibilitate pentru deplasări de scurtă durată.
Abilități:
• Creativ, orientat către detalii;
• Persoană cu dorință de muncă și abilități de comunicare;
• Lucru în echipă și rezistență la stres, disponibil la extra-time când este nevoie;
• Abilitatea de a lucra la mai multe proiecte simultan respectând deadline-urile.

Rencsik Levente
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 825866