Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operator pregatire, scanare si indexare documente

Salariu confidenţial
ID 839844
acum o săptămână
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Alt domeniu

Descrierea postului ARHIVARE ELECTRONICA:

Arhivarea fizica presupune pregatirea documentelor in vederea scanarii: ordonarea documentelor, indepartare parti metalice(capse, agarafe) . Arhivarea electronica presupune scanarea documentelor si indexarea acestora. Experienta este un plus dar nu este obligatorie; constituie un avantaj calificarea in meseria de arhivist, arhivist, operator introducere si validare date sau legator manual.

Locul de desfasurare a activitatii: la sediile clientilor nostri, situate in localitatea Cluj-Napoca si diverse orase din tara.

Calificari: - Cunostinte de baza MS Office
- Constituie avantaj studii in domeniul IT
- Avantaj studii arhivistica
- Avantaj permis auto
- Minim studii medii
- Atentie distributiva, munca in echipa, gandire analitica.

Pachet de beneficii: Salariu fix plus bonusuri de performanta, premii si alte boonusuri ocazionale, diurna, cazare si transport asigurat celor care nu sunt din localitatile in care se desfasoara proiectele.
CV-ul se va trimite pe adresa de email: anca.filip@ribeit.ro

Anca Filip | Ribeit
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 839844