Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operatoare productie

1.800 LEI
ID 814504
acum 2 săptămâni
Popesti Leordeni, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Producție

Full time

Nivel carieră

Fără studii superioare

SC Kern Liebers Romania SRL, companie multinationala avand ca domeniu de activitate fabricarea articolelor din fire metalice, fabricarea de lanturi si arcuri din sarma pentru industria de automobile, angajeaza operatoare productie.
Descrierea jobului:
- Operarea masinilor conform instructiunilor tehnologice si a procedurilor de lucru pentru fiecare produs in parte;
- Verificarea dimensionala si calitativa a produselor;
Cerinte:
Studii - scoala profesionala sau liceu;
Cunostinte desen tehnic - nivel basic;
Lucru in 3 schimburi;
Experienta minim un an in industrie;
Capacitatea de a intelege fluxul de productie.
Persoanele interesate pot trimite CVul pe adresa dorina.stircea@kern-liebers.com

Dorina Stircea
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 814504