Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operator marfa depozit - - Cluj-Napoca

Salariu confidenţial
ID 860248
acum 3 săptămâni
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Producție,    Administrativ / Logistică

Tip job

Sezonier,    Part time,    Full time

Nivel carieră

Student,    Mid-Level,    Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Responsabilități:
- Recepția, expediția, gestiunea în depozit a mărfii destinate livrării către clienți;
- Păstrarea acurateții în documentele specifice gestiunii;
- Pregătirea livrării mărfii către clienți;
- Raportarea și documentarea neconcordanțelor (lipsuri/plusuri cantitative la recepția mărfurilor, deficiențe calitative etc.) conform procedurii de lucru;

Beneficii:
- Abonament de servicii medicale
- Bonuri de masă
- Salariu competitiv + bonusuri de performanță

Program de muncă:
- două schimburi în intervalul orar: 06.00 - 22.00 de luni până vineri

Reprezinta avantaj:
- atestat de stivuitorist

Electroglobal
ID 860248