Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operator magazin online

Salariu confidenţial
ID 814591
acum 2 săptămâni
Afumati, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Magazin online in domeniul tesaturi textile, cu punctul de lucru in Afumati - Ilfov cautam persoana tanara si dinamica pentru a se alatura echipei noastre.

Responsabilitati:
- preluare comenzi on line si telefonice
- pregatirea comenzilor si a coletelor
- consultanta si suport pentru clienti atat telefonic cat si online
- pregatire awb
- incarcarea produselor pe site
- operare retururi si urmarirea livrarilor

Cerinte:
- cunostinte operare PC obligatoriu
- punctualitate
- persoana organizata
- dorinta de invatare

Beneficii:
- program Luni- Vineri 8.30-16.30. Nu se lucreaza sambata si duminica.
- salariu motivant
- comision in functie de experienta fara target
- contract de munca
- asiguram transport din sector 2 Bucuresti pana la punctul de lucru aflat in Afumati - zona Doraly

fashionmir.ro | EURO MODA TEX SRL
ID 814591