Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Operator livrare - full time

Salariu confidenţial
ID 831698
acum o lună
Constanta, Constanta
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

Full time

Nivel carieră

Fără studii superioare

Descriere
Fabrica de procesare si preparare a produselor din carne angajam operator livrare

Cerinte :

aptitudini de calcul
respectarea instructiunilor orale si scrise
memorie vizuala
spirit organizatoric
capacitatea de a lucra in echipa
rezistenta la stres
punctualitate
usurinta in manipularea fizica si ordonarea produselor alimentare
Experienta in domeniu constituie un avantaj, insa nu este obligatorie.
Conditii:

Contract de munca avand un program de lucru in ture
Mediu placut de lucru
Responsabilitati :

Efectueaza operarea fizica a comenzilor, respectand calitativ/cantitativ solicitarile clientului
utilizeaza eficient spatiul de lucru
efectueaza receptia fizica a marfii
ambaleaza si securizeaza marfa in vederea livrarii