JobZZ.ro

Operator la masini unelte cu comanda numerica

4.500 LEI
ID 878237
acum o lună
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Producție

Nivel carieră

Fără studii superioare

duplicate
1

Debeo Jobs recrutează Operatori CNC pasionați pentru un client din Iasi. Alătură-te echipei și fii parte din inovație.

Candidatul Ideal
• Absolvent liceu tehnic sau școală profesională;
• Persoană organizată, serioasă, dinamică și proactivă;
• Disponibilitate de a lucra în schimburi, inclusiv schimb de noapte;
• Bune abilități de comunicare și lucru în echipă;
• Punctualitate și eficiență;
• Cunostinte de desen tehnic, nivel avansat;
• Experiența ca prelucrator prin aschiere sau operator masini unelte cu comanda numerica într-o companie de producție de minimum 2 ani.

Descrierea jobului

• Efectuează întreținerea preventivă a utilajului de producție;
• Respectă documentația de producție (routing) și desenul de execuție;
• Efectuează set-up-ul (reglarea mașinii) și operează utilajul de producție;
• Se asigură că are dispozitivele și instrumentele de măsură adecvate pentru piesele în lucru;
• Efectuează măsurătorile și înregistrează datele complet si corect pentru a asigura calitatea producției.

Beneficii:

• Pachet salarial competitiv, în funcție de experiență și performanță.
• Perioada de formare;
• Mediu de lucru dinamic și colaborativ;
• Tichete de masă – 40 de RON / zi lucrata;
• Tichete cadou de Craciun si Paste – cate 600 RON;
• Bonus de performanță;
• Prima de transport;
• Bonus de vacanță – 1100 RON Net/an - bonusul va fi acordat procentual pentru perioada lucrată din an ;
• Zile libere plătite – în situații familiale deosebite;
• Asigurare de viață;
• Servicii medicale private, cu tarif preferential;
• 7Card, cu tarif preferential.