Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operator introducere, prelucrare date, text și imagini.

2.350 LEI
ID 803345
acum o săptămână
Niculesti, Dambovita
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Birou Individual Notarial cu sediul în com. Niculesti, jud. Dâmbovița angajeaza operator introducere, validare si prelucrare date, text și imagini.

Descrierea postului :
- redactare acte notariale specifice : declarații, procuri, contracte, procedura succesorala, procedura de divorț, etc.,
- verificarea și înscrierea actelor în registrele naționale notariale

Cerinte :
- cunoașterea limbii române scris și vorbit,
- studii medii sau superioare,
- abilitati de comunicare verbala si in scris,
- bună relaționare, amabilitate cu clienții, prezența agreabilă și deschidere față de aceștia,
- atenție la detalii, capacitate de organizare, rezistenta la stres si activități repetitive,
- seriozitate și discreție cu privire la datele prelucrate,
- cunoștințe avansate de operare, tehnoredactare pe calculator (acuratețe și rapiditate în redactarea documentelor)
- stabilitate la locul de munca, loialitate,

Salariul este negiciabil în urma interviului.

Cei interesați pot transmite CV atașat unui mesaj de intenție la email: cristi_cecilia@yahoo.com sau către acest cont.

Cristian Bogdan Stoichici
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 803345