Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operator introducere date

Salariu confidenţial
ID 820441
acum o săptămână
Constanta, Constanta
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Limbi străine
Engleză

Cerinte:

Cunostinte bune de operare calculator.
Limba engleza nivel avansat
Persoana ambitioasa, organizata, atenta la detalii

Descrierea postului:

Introducerea corecta si completa a datelor in programul dedicat
Monitorizarea datelor de preluare si livrare a comenzilor de transport
Solicitarea informatiilor de expediere a marfurilor de la furnizori si parteneri
Actualizarea bazei de date cu status-ul expeditiei si dovada de livrare
Efectuarea de alte sarcini conexe, dupa cum este necesar
Raportarea catre directorul executiv

Program de lucru :
Luni – Vineri : 8 ore/ zi; 40 ore/ saptamana;
*In doua schimburi, intervalul 9.00 – 18.00 (1 ora pauza de masa), respectiv 14.00 - 23.00 (1 ora pauza de masa)

Ingenium HR | INGENIUM HUMAN RESOURCES
ID 820441