Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operator Injectie Mase Plastice Omnia Plast

Salariu confidenţial
ID 822121
acum 2 săptămâni
Satu Mare, Satu-Mare
Domeniu de activitate

Producție

Full time

Nivel carieră

Necalificat

Programul de lucru este de 8h in schimburi: 6:00 - 14:00 / 14:00 - 22:00 / 22:00 - 06:00

Responsabilitati:

* Supravegherea permanenta a utilajului
* Verificarea dimensiunii si calitatii produsului
* Ambalarea produsul finit

Cerinte post:
Studii medii
Abilitati tehnice sau experienta intr-un domeniu tehnic si atentie la detalii
Experienta pe un post similar reprezinta un avantaj
Se ofera instructaj la locul de munca
Disponibilitate de a lucra pe ture

Descrierea companiei

Firma de productie echipamente sportive de iarna ce ne-am inceput activitatea in anul 2008, sub egida Grupului Sunino Spa, lider european in prelucrarea maselor plastice. In prezent, ne-am extins activitatea ajungand la peste 900 de angajati in cele trei puncte de lucru, din Chiajna, Clinceni si Satu Mare.

Beneficii:

• Tichete de Masa

• Transport gratuit/decontare transport

• Tichete cadou de Sarbatori

• Bonus lunar in functie de performanta

• Spor de vechime; spor de noapte; spor de schimburi;

OMNIA PLAST
ID 822121