Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Operator facturare depozit

Salariu confidenţial
ID 821833
acum 2 săptămâni
Timisoara, Timis
Domeniu de activitate

Contabilitate / Traduceri

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Descriere Locuri de muncaCompanie din domeniul AUTOMOTIVE, prezenta in Romania inca din 1994, angajeaza operator facturare SAP, de preferat cu experienta.

Responsabilitati principale:
Facturare, eliberare avize si AWB-uri.
Verificare si inregistrare dispozitii livrare.
Inregistrare iesire bunuri.
Administrare centre cost curieri.
Comenzi transport.
Arhivare doc. proprii.

Cerinte:
Cel putin 2 ani experienta in munca din care minim 1 an ca OP PC.
Cunostinte gestiune.
Pachet MS Office.
Capabil/a sa respecte termene limita si sa lucreze in echipa.

Programul de lucru este fix L-V 8:30-17:00, pe platforma industriala INCONTRO, calea Sagului, Timisoara / Chisoda.
Contract pe perioada nedeterminata, tichete de masa in format electronic.