Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operator facturare casa de expeditii

Salariu confidenţial
ID 869682
acum o săptămână
Sibiu, Sibiu
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office,    Bancar

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Limbi străine
Engleză

COMES ANDI își mărește echipa! Recrutăm personal pentru biroul nostru din Sibiu.
Cerinte :
- Cunoştinţe operare PC, inclusiv pachetul Microsoft Office;
- Cunoaşterea limbii engleze - nivel mediu scris - vorbit este obligatorie;
- Persoana organizata, atenta la detalii si capacitate de a gestiona sarcini multiple;
- Experienta pe un post similar constituie avantaj
Responsabilitati:
- Intocmirea de facturi fiscale;
- Pregatirea corespondentei pentru a putea fi predata catre posta/curier, intocmirea borderourilor insotitoare, precum si bifarea/verificarea pe borderou a plicurilor ajunse la clienti;
- Realizarea deconturilor pentru furnizori;
- Preluarea comenzilor de transport şi inregistrarea acestora in sistem;
- Preluarea apelurilor telefonice – personal intern/clienţi;
- Verificarea facturilor primite de la furnizori si inregistrarea lor in sistem;
- Verificarea documentelor de confirmare a curselor conform specificatilor fiecarui client si arhivarea acestor documente.
Beneficii:
- Pachet salarial motivant;
- Bonusuri periodice, în funcție de performanță;
- Telefon;

Contact : +40 761 896 064 / [email protected]