Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Operator DDD (dezinsectie, dezinfectie, deratizare)

3.500 LEI
ID 865507
acum 2 luni
Constanta, Constanta

Cerinte:
- experienta in domeniu si/sau certificat operator DDD (reprezinta un avantaj)
- carnet de conducere categoria B, experienta minim 2 ani
- aptitudini de comunicare si lucru in echipa
- punctualitate, seriozitate si flexibilitate privind programul de lucru
- Cunostiinte minime de mecanica / tehnice
- Cunostiinte minime de igiena
- Fara antecendente penale,
- Atitudine pozitiva si concilianta in relatii cu clienti si colegii

Descrierea jobului:
- Titularul postului are rolul de a conduce autovehiculul in interesul societatii si de a efectua lucrarile de dezinsectie, dezinfectie si deratizare la sediul clientilor; de a pastra o conduita profesionala si de a ingriji aparatura din dotare (spalare dupa actiuni, verificare stare). Contract de munca pe perioada nedeterminata.

Descriere societate:
Societate cu vechime de 22 ani in domeniu ce ofera intreaga gama de servicii DDD clientilor persoane fizice, juridice sau institutii publice.