Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operator date - Depozit Sameday

ID 875155
acum o săptămână
Sibiu, Sibiu
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level,    Fără studii superioare,    Necalificat,    Student

duplicate
1

Candidatul ideal

Ce ar trebui să ai?

Abilitatea de a introduce și a centraliza date;
Experiență anterioară în industria curieratului/transportului (ar fi un avantaj);
Cunoștințe bune de operare a Microsoft Excel (reprezintă un avantaj);
Rezistență la stres și la un flux de lucru constant;
Dispoziție și eficiență în manipulare / sortare de produse (în scopul etichetării / scanării coletelor).

Descrierea postului

Ce ar trebui să faci?

Să operezi date în Microsoft Excel și în sistemul intern;
Să sortezi produsele (colete) în vederea etichetării / scanării lor;
Să menții legătura cu departamentele de suport din cadrul companiei;
Să raportezi managerului direct;
Să sesizezi diversele erori apărute în cadrul sarcinilor zilnice;
Să identifici modalități de corectare ale respectivelor erori.

Cu ce vine jobul la pachet?

Un pachet salarial motivant pe bune;
Tichete de masa;
Traininguri de specialitate;
Abonament pentru servicii medicale.

Locatie: Jilava, Ilfov; A1, km 19 - Bacu, Giurgiu.

Program de lucru in ture.

Persoanele interesate pot aplica un C.V. sau pot suna la numarul 0727 738 094.

Sameday Courier | Sameday Courier
ID 875155