Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operator Date cu limba Germana

Salariu confidenţial
ID 869642
acum o săptămână
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Pozitia este deschisa in cadrul unei companii de tehnologie și inginerie care ofera solutii clientilor din pietele industriale, comerciale si rezidentiale.

Responsabilitati:

- extragere si introducere de date referitoare la clienti si la preturi;
- completare date de facturare;
- mentinerea legaturii cu departamentul din Germania, folosindu-se un inbox comun, CRM si sistem de ticketing.

Cerinte:

- limba germana (nivel minim B1);
- limba engleza (nivel minim B1);
- studii superioare finalizate;
- cunostinte Excel (nivel de baza);
- cunostintele de tip order to cash, SAP, Oracle sau orice sistem ERP constituie un avantaj.

Beneficii:

- pachet salarial;
- bonus lingvistic (nivel germana minim B2) + posibilitatea de a urma cursuri de limba pentru a-ti imbunatati nivelul lingvistic;
- al 13-lea salariu + alte beneficii atractive.

Aspecte administrative:

- program de lucru de 8 ore;
- primele 3 luni de training la sediul din Cluj-Napoca, apoi format hybrid (2 zile/saptamana on-site, 3 zile remote).

Malvina
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 869642