Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operator curatenie/ Operator sticlarie laborator

Salariu confidenţial
ID 815053
acum 2 săptămâni
Otopeni, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Prestări servicii

Full time

Nivel carieră

Necalificat

Domeniul de activitate al societatii: analize de laborator industria alimentara

Postul liber: operator de curatenie / operator sticlarie laborator

Responsabilitati: - curatenie si dezinfectie uzuala cladire si curte
- spalare sticlarie de laborator
- gestionare deseuri laborator

Localitate: Otopeni, Ilfov

Experienta: nu este necesara experienta

Aptitudini solicitate: persoana comunicativa, descurcareata, receptiva.

unilab | SC UNILAB SRL
ID 815053