Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam Vanzator Comercial-Aeroport Otopeni

3.000 LEI
ID 850988
acum 2 săptămâni
Otopeni, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

Tip job

Sezonier,    Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Contract:
- incheiere contract - perioada nedeterminata (Vanzator);
sau
- incheiere contract - perioada determinata Sezonier - (Vanzator)

Cerințe:
- Experienta in domeniu minim 2 ani, preferabil;
- Serios, onest, implicat, punctual;
- Abilitati de lucru in echipa si atitudine pozitiva;

Beneficii:
- Salariu de la 2500 ron NET + Tichete masa (20 ron/zi) + Bonusuri target lunar care variaza intre 10% si 30%;
- Program fix 07:00 - 19:00 (2 zile de lucru/2 zile liber);
- Masa de pranz inclusa;
- Contract de munca norma intreaga, perioada nedeterminata;
- Stabilitate si concedii conform legislatiei;
- Renegociere la 1 an;

Responsabilitati:
- Incasare cu numerar sau POS;
- Va trebuie sa respecti instructiunile privind manipularea produselor;
- Sa dai dovada de amabilitate si promptitudine in relatia cu clientii;
- Comunicare cu managerul si colegii de tura pentru alimentarea constanta a unitatilor mobile.

Despre noi:
Venind alaturi de noi, iti vei desfasura activitatea intr-un mediu placut, curat, unde punem pret pe bun simt si seriozitate. Proiectul nostru se ocupa cu productia si comercializarea produselor de patisserie, punctul de lucru fiind in incinta Aeroportului International Henri Coanda OTOPENI. Avem nevoie de colegi care pot completa echipa actuala.

Daca iti doresti un loc de munca, nu ezita sa ne contactezi pentru a afla mai multe detalii.

Mail: [email protected]
Telefon: 0762645152

AlexGrigore | SC SOUTH R&M CONSULTING SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 850988