Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operator CNC (strunjire/frezare)

Salariu confidenţial
ID 776767
acum o săptămână
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Producție

OMCO Romania, companie multinationala cu capital belgian, lider european in productia de matrite pentru industria sticlei angajeaza colegi in productie!
Candidatul ideal:
- Absolvent de liceu tehnic sau scoala profesionala
- Reprezinta un avantaj calificarile/experienta ca prelucrator prin aschiere sau operator masini unelte cu comanda numerica
Competentele postului:
- Cunostinte de desen tehnic
- Indemanare, precizie, acuratete
- Cunostinte de utilizare a aparatelor de masura si control (subler, micrometru, etc)
- Disponibilitatea de a lucra in ture.

Descrierea jobului
-Opereaza masina(le) conform instructiunilor de lucru si normelor de securitate;
-Efectueaza set-up-ul masinii(lor) cu comanda numerica (CNC);
-Efectueaza masuratorile cerute pentru a asigura calitatea productie.

Oferim un loc de munca stabil si un pachet salarial motivant care include:
- tichete de masă - 20 lei/zi,
- tichete cadou,
- sporuri pentru orele suplimentare si de noapte,
- decontare transport,
- asigurare medicala privata,
- conditii bune de lucru,
- sansa de a lucra intr-o companie cu posibilitati de dezvoltare profesionala pe termen lung.

Persoanele interesate pot trimite CV-ul pe adresa de email personal.ro@omcomould.com sau aduce la sediu pe Calea Chisinaului nr.43A, cladirea Tehnoton poarta 2.
Pentru mai multe detalii sunati la tel. 0752223706.

OMCO Romania | OMCO Romania
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 776767