Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Operator clienti Chitila

Salariu confidenţial
ID 863729
acum o săptămână
Chitila, Bucuresti-Ilfov

Serviciu Clienți / Call center,    Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Descrierea postului

Candidatul ideal Cerinte si abilitati:

Sa ai bune ablitati de comunicare si relationare cu clientii

Sa fii o persoana deschisa, prietenoasa si cu spirit de echipa

Cunostinte de operare calculator (pachetul microsoft office)

Orientare catre rezultate: eficienta, rezolvarea situatiilor si depasirea obstacolelor

Cunostiinte in Emag Marketplace (optional)

Descrierea jobului

Preluarea apelurilor telefonice

Consilierea clientilor privind informatii despre produse, disponibilitate, plata etc

Asistenta pentru inregistrarea comenzilor

Acordarea de suport clientilor cu privire la statusul comenzilor

Preluarea reclamatiilor, transmiterea si urmarirea lor.

Va oferim:

Salariu motivant

Oportunitati de promovare

Un mediu de lucru placut si dinamic intr-o companie in plina expansiune.

Alte informatii

Call Center-ul este pentru limba romana si nu implica vanzare la sfarsitul apelului