Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Operator Call Center| Sibiu

2.000 LEI
ID 844736
acum 3 săptămâni
Sibiu, Sibiu
Domeniu de activitate

Vânzări,    Serviciu Clienți / Call center

Tip job

Part time

Nivel carieră

Student,    Necalificat,    Fără studii superioare

Ce ne dorim de la tine?
- punctualitate, răbdare, perseverență
- spirit de inițiativă
- atitudine pozitivă, entuziasm
- să ai bune abilități de comunicare
- să fii deschis către îmbunătățire și dezvoltare personală

De ce să ne alegi?

Oferim:
- training specializat
- salariu fix+bonusuri în funcție de performanțe
- vacanțe
- contract de muncă pe o perioadă nedeterminată
- loc de muncă stabil
- laptop/ telefon de serviciu
- mediu de lucru plăcut

Responsabilități:
- suport informațional telefonic cu privire la produs (detalii corecte și complete)
- înregistrarea pe calculator cu acuratețe a informațiilor
- tratarea cu amabilitate și profesionalism a cerințelor clienților