Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operator Call Center

3.000 LEI
ID 853920
acum 4 săptămâni
Constanta, Constanta
Domeniu de activitate

Serviciu Clienți / Call center

Call Center angajează coleg/colega.

Ne dorim ca noul sau noua noastră colegă:

- Să fie o persoană cu o atitudine pozitivă și organizata.
- Să comunice prietenos și cald, însă cu profesionalism.

Descrierea jobului
Responsabilități pe care vrem să le tratezi cu seriozitate:

- contactarea telefonica a viitorilor clienti;
- interacționarea față în față cu potențialii clienți în vederea promovării ofertei companiei;
- administrarea portofoliului de clienți;
-dorinta de dezvoltare personala;
-abilitati de leader;
-abilitati de organizare;
-dornic de a-și depăsi propriile limite;

Oferim:

- mediu de lucru profesionist;
- colectiv tânăr și prietenos, pasionat de aceleași obiective ca și tine;
- locație centrală aproape de principalele mijloace de transport în comun;
- oportunitate excelentă pentru carieră;
- salariu fix plus comision în funcție de realizări;
- training gratuit specializat pe activitatea companiei din care vei învăța elemente foarte folositoare;
- posibilități de promovare în funcție de performanță într-un timp foarte scurt;
- colaborarea cu manageri și directori calificati care, dețin o vastă experiență în domeniu;
Acceptam cv-uri doar la adresa de mail :
Denisahiuhiu97@gmail.com

Va vom contacta ulterior după verificarea cv-urilor