Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Operator Call Center

Salariu confidenţial
ID 852567
acum o lună
Timisoara, Timis
Domeniu de activitate

Serviciu Clienți / Call center

Tip job

Part time,    Full time

Nivel carieră

Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Almar Innovation, isi mareste echipa!

Recrutam Operator Call Center *este necesara prezenta la birou, nu se lucreaza remote.

Daca:

- Esti o persoana amabila, sociabila, serioasa, dinamica si perseverenta;
- Ai abilitati de comunicare verbala si scrisa;
- Esti rabdatoare;
- Ai abilitati de organizare, planificare si raportare;

Atunci esti candidatul perfect!

Beneficii:
- Salariu fix+ bonusuri motivante in functie de implicare;
- Program flexibil;
- Posibilitatea de promovare in functie de rezultatele individuale;

Responsabilitati:
- Contactarea clientilor si potentialilor clienti;
- Mentinerea si actualizarea bazei de date;

Va asteptam in echipa noastra, pentru a creste si a evolua impreuna!